Samochód zastępczy – Rybnik

Samochód zastępczy – Rybnik
Samochód zastępczy – Rybnik
1 vote, 9.00 avg. rating (84% score)

samochód zastępczy (1)Jak starać się o samochód zastępczy
Auto zastępcze może przydać się w wielu sytuacjach. Najczęściej mówimy o nim jako o pomocy na czas naprawy naszego głównego samochodu, czy to po kolizyjnej czy po prostu zwyczajnej. Dzięki takiej ofercie nie tracimy dostępu do auta i nie musimy przesiadać się na krótszy lub dłuży czas na komunikację publiczną

Procedura, dzięki której możemy uzyskać samochód zastępczy, jest różna w zależności od konkretnej sytuacji. Najczęściej oferta ta wiąże się z naszymi ubezpieczycielami, dlatego to do nich będziemy się zgłaszać po uzyskanie auta zastępczego. Jeśli przydarzyła się nam kolizja, wypadek lub inne zdarzenie drogowe, zorientujmy się najpierw czy samochód zastępczy możemy uzyskać od ubezpieczyciela sprawcy czy naszego.

Jeśli potrzebujemy auta na czas naprawy warsztatowej niezwiązanej z kolizją, również możemy uzyskać tę formę pomocy od naszego towarzystwa ubezpieczeniowego. Ale w tym konkretnym przypadku ofertę tą posiadają również niektóre warsztaty. Oddając auto do naprawy zapytajmy, czy możemy przy okazji uzyskać samochód zastępczy.

Inne artykuły związane tematycznie z motoryzacją:

About

Tagi: , , , , , , , , , ,