Tachodrive

Tachodrive
Tachodrive
1 vote, 3.00 avg. rating (54% score)

tachodrive-2Zakup odpowiedniego oprzyrządowania zdolnego do pobierania danych z tachografu dokonany powinien zostać pod kątem zapotrzebowania w konkretnych przypadkach.

Jeśli mobilność i możliwość pobierania danych „w locie” nie jest priorytetem, dokonać tego można za odpowiednią opłatą w serwisie. Istnieje oprócz tego możliwość zastosowania kabla, który podłącza się do komputera lub laptopa wyposażonego w specjalne oprogramowanie, a do pobierania danych w właściwie dowolnym miejscu świetnie nada się czytnik uniwersalny, nie potrzebujący do tego niczego więcej niż dołączonego zwykle do zestawu okablowanie.

Jednym z takich czytników jest czytnik Tachodrive, który umożliwia dokonanie pobierania danych z tachografu i karty kierowcy. Za pomocą dołączonego do zestawu oprogramowania można używać go razem z komputerem który nie jest jednak potrzebny bezpośrednio podczas ściągania danych z tachografu. Urządzenie dostępne jest w kilku wersjach różniących się między sobą dodatkową funkcjonalnością i generalnym przeznaczeniem.

Inne artykuły związane tematycznie z motoryzacją:

About

Tagi: Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, CPE Gliwice, Drepo zadaszenia tarasów, vetrex okna bielsko biała, onlynails cennik, Vademecum elektryka SEP, plisy Oświęcim, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, wałki pa66, blog początkującego elektronika, Szamba Betonowe Lesko