Transport chorych

Transport chorych
Transport chorych
1 vote, 10.00 avg. rating (89% score)

Transport chorych (8)Zdarza się, że osoba chora potrzebuje przewiezienia do innego szpitala lub placówki medycznej. Nie każde chorzenie da się wyleczyć w miejscu, do którego pacjent trafił po wezwaniu karetki. W wielu przypadkach konieczne jest specjalne umocowanie człowieka, aby transport chorych nie wyrządził mu więcej krzywdy, niż gdyby w ogóle go nie przewożono.
Niektóre wypadki zdarzają się też daleko od szpitala, np. w górach lub na morzu. Wtedy trzeba przewieźć chorego helikopterem lub specjalnym wozem, który jest przystosowany do jazdy po danym terenie w określonych warunkach atmosferycznych. Transport chorych to też specjalistyczna aparatura, której nie można znaleźć w zwykłych pojazdach. Dodatkowo oferowana jest pomoc pielęgniarska lub lekarska.
A ile kosztuje transport chorych? Wszystko zależy od odległości, jaką trzeba pokonać, czy to jest za granicą, oraz od stopnia choroby pacjenta. Niektóre osoby są przewożone w stanie ciężkim i wtedy wymagana jest szczególna opieka medyczna, co oczywiście zwiększa koszty.

Inne artykuły związane tematycznie z motoryzacją:

About

Tagi: kawitacja kielce, Tynk silikonowy Lakma, vetrex okna bielsko biała, kubota l3200 cena, zerwany triceps, Szamba Betonowe Piaseczno, Minikoparka Gorlice, busy do danii szamotuły, Gniewiński portal, standy eliptyczne cena druku, rozstępy biceps